نیمکت :

نیمکت چوبی کهنه نم گرفته زیر بارون

 

 

زیر سقف بی قرار شاخه های بید مجنون

 

 

ابر بی طاقت پاییز مثل من چه بی ستارست

 

 

مثل من شکسته از این نامه های پاره پارست

 

 

/ 9 نظر / 7 بازدید
سارا

باز باران اما این بار بی ترانه, گریه های بی بهانه, می خورد بر سقف قلبم, یادم آرد روی ماهت, باورت شاید نباشد که دلم تنگ است برایت

علیرضا

غصّه های نازنین نه واژه ی گنجایش است و نه امیدواری پایان تمام غصّه های من در کاسه ی صبرم جا نمی شود برای من کاسه ای بیاورید سر ریز شده ام گوئی برای کسی که خودم نیستم دلم تنگ شده است چنان پر از سرسام واژه ام که شعر به همراهم نمی تپد و حوصله ی کاغذ به رفاقت خودکار قد نمی دهد مانده در کنج افسوسی نامحدود و درد که در استخوان سینه ام می فشاردم گوئی برای کسی که خودم نیستم دلم تنگ شده است دیریست در هاله ای از اوهام سر گیج معمّای زندگی پریش از غصه های نازنین دارم می میرم می دانید دارم می میرم !.

محسن

ابر بی طاقت پاییز مثل من چه بی ستارست اینجاش خیلی قشنگ بود نیلو[گل]

شاد

سلام صندلی ها هم از بی وفایی انسانها به تنگ آمده، خود را با برگهای خشکیده و گرد و غبار عجین نموده اند. شاد و موفق و خوشبخت باشی جوان یا حق

علیرضا

هیچ پلی مرا با این همه فاصله به چشمان تو پیوند نمی زند می دانم هر چه من بیشتر جلو می آیم رانش چشم های تو فاصله را بیشتر می کند . . .

علیرضا

حال آدم خراب پرسیدن ندارد اما … دستانش گرفتن دارد . . .

علیرضا

به درد هم اگر خوردیم قشنگ است یه شانه یار هم بودیم قشنگ است در این دنیا که پایانش به مرگ است برای هم اگر مردیم قشنگ است.